Yılmazer77 Giyim, 1980 yılında,  firmamız kurucusu Şaban YILMAZER tarafından Yalova Pazarında 6 metrekare bir dükkanda Erkek Giyim Sektöründe satışlarına başlamıştır. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen çalışmasıyla her geçen gün büyüyen firmamız, 1990 yılında 25 metrekarelik bir mağazaya taşınmış ve faaliyetlerini burada sürdürmüştür.  90’lı yıllarda satışlarını,  günün moda ve kalite anlayışını uygun fiyatlarla birleştirerek arttırmaya devam eden firmamız, 2000 ‘lı yıllarda önce 50 metrekare bir mağazaya taşınmış, daha sonra bu mağazayı büyülterek 150 metrekarelik yeni mağazasına taşınmıştır. 2005 yılında şirket halini alan firmamız YILMAZER77 GİYİM LTD.ŞTİ. olarak piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır. Aile şirketi yapısı olan şirketimizin faaliyetleri yeni açılan 100 metrekare dükkan ile büyüyerek ve gelişerek devam etmektedir.

Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatın her yönünü değiştirirken,  YILMAZER77 GİYİM de bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişimini ve kaliteli ürünlerini müşteri memnuniyeti ile birleştiren firmamız, kuruluş tarihinden günümüze kadar geçen zaman diliminde güven ve kalite sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYONUMUZ

Ürün, hizmet, güven ve kalitede yüksek standartlara ulaşarak gerek iç piyasada gerekse dış piyasada güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak için tüm gayretimizle çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı olmak kaydıyla müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve dünya moda trendini göz önünde bulundurmak ve firmamızı ve müşterilerimizi farklı kılacak ürün ve hizmeti sunmak. Kalite yönetim standartlarına uymak ve bunu sürekli hale getirmek. Satış sonrası hizmetimizle güvenirlik sağlamak ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak suretiyle gerek çalışanlarımıza gerekse müşterilerimize değer katan bir şirket olmaktır.